- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker RAMO
- ›
- Universelle dreiebenker RAMO T.37-6
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 1985 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 630 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 370 mm |
| Spindel boring | 30 mm |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 40 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 200 1/min |
| Vekt av dreiebenk | 1.1 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |














































