- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker TOS Celakovice
- ›
- Universelle dreiebenker TOS Celakovice SU 100/5000
Universell dreiebenk TOS Celakovice SU 100/5000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 1984 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 5000 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 1250 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 940 mm |
| Spindel boring | 102 mm |
| Stykket vekt mellom sentrene (max) | 5000 kg |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |























































