- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Universell fresemaskiner
- ›
- Universell fresemaskiner JAROCIN
- ›
- Universell fresemaskiner JAROCIN FWD 25
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1972 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1250 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 265 mm |
| Power of spindeldisken | 6.1 kW |
| Maksimal avstand på spindelen fra bordet | 340 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 650 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 200 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 320 mm |
| Maskinlengde | 1850 mm |
| Maskin bredde | 2500 mm |
| Maskinens vekt | 2.1 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |














































