- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Universell fresemaskiner
- ›
- Universell fresemaskiner MECOF
- ›
- Universell fresemaskiner MECOF CS8
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Frankrike |
| Byggeår | 1978 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 5000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 965 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 3700 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1050 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1600 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |








































