- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Universell fresemaskiner
- ›
- Universell fresemaskiner TOS
- ›
- Universell fresemaskiner TOS FGS 32 40
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 1994 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1400 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 400 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 1800 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 400 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 450 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |














































