- UniMachines
- ›
- Slipemaskiner
- ›
- Universelle slipemaskiner
- ›
- Universelle slipemaskiner GIORIA
- ›
- Universelle slipemaskiner GIORIA RH/N 1000
Universell slipemaskin GIORIA RH/N 1000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| region | |
| Byggeår | 1980 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på sliping (skaft) | 1000 mm |
| Maksimal diameter på slipe (skaft) | 400 mm |
| Senterhøyde | 200 mm |
| Diameter av et nytt slipeskive | 400 mm |
| Totale kraftbehovet | 7.5 kW |
| Maskinens vekt | 3.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Tool innlegget jeksel (intern) | |









































