- UniMachines
- ›
- Slipemaskiner
- ›
- Verktøyslipemaskiner
- ›
- Verktøyslipemaskiner KLINGELNBERG
- ›
- Verktøyslipemaskiner KLINGELNBERG AGW 300
Verktøyet jeksel KLINGELNBERG AGW 300
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Slovakia |
| region | |
| Byggeår | 1976 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Inventar nummer | 290625 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 1500 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2700 1/min |
| Totale kraftbehovet | 5.5 kW |
| Maskinhøyde | 1540 mm |
| Maskinlengde | 2900 mm |
| Maskin bredde | 1420 mm |
| Maskinens vekt | 1.9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Støvsuger | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |












































