- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Vertikale fresemaskiner
- ›
- Vertikale fresemaskiner HAAS
- ›
- Vertikale fresemaskiner HAAS VF1
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Storbritannia |
| region | |
| Byggeår | 2011 |
| Garanti | Garanti for tre måneder |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 660 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 356 mm |
| Reiselengde Y-aksen (hånd feed) | 406 mm |
| Reiselengde Z-aksen (hånd feed) | 508 mm |
| Maskinhøyde | 81788 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Ekstra høy hastighet hodet | |
| Swivel arbeidsbordet (en akse) | |
| Swivel arbeidsbordet (2 akse) | |
| Automatisk mating i aksen X og Y | |
| Automatisk mate i aksen Z | |
| Rapid fôr av bordet | |
| Sentralfôrings stasjon | |
| Uavhengig fôr stasjon for hver akse | |
| Vippe rotasjonsbordet | |
| Dele hodet | |
| Bakdokke | |
| Arbor støtte | |
| Vibroisolators | |
| Flytende kjølesystem | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |











































