- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Vertikale fresemaskiner
- ›
- Vertikale fresemaskiner HELLER
- ›
- Vertikale fresemaskiner HELLER PFV
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1978 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1200 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 400 mm |
| Power of spindeldisken | 20 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 45 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2240 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 400 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 450 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 50 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 50 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 50 mm/s |
| Maskinlengde | 2400 mm |
| Maskin bredde | 2600 mm |
| Maskinens vekt | 4.6 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |
| Flytende kjølesystem | |
| Teknisk dokumentasjon | |








































