- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Vertikale fresemaskiner
- ›
- Vertikale fresemaskiner MORI SEIKI
- ›
- Vertikale fresemaskiner MORI SEIKI MV-65
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 1997 |
| Garanti | Uten garanti |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1524 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 650 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 650 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |























































