- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Vertikale turret dreiebenk
- ›
- Vertikale turret dreiebenk 3250 x 2300 mm
- ›
- Vertikale turret dreiebenk 3250 x 2300 mm Verticale 3 Ram
Vertikale turret dreiebenk 3250 x 2300 mm Verticale 3 Ram
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| Byggeår | 1980 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 3000 mm |
| Maksimal vendediameter | 3250 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 2300 mm |
| Maksimal bord belastning | 27 t |
| Maksimal bord rotasjonshastighet | 95 1/min |
| Totale kraftbehovet | 60 kW |
| Lengde på dreiebenk | 5600 mm |
| Bredde på dreiebenk | 5300 mm |
| Høyde på dreiebenk | 4900 mm |
| Vekt av dreiebenk | 48 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |









































