- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk OKUMA
- ›
- CNC dreiebenk OKUMA LB 300 M
CNC dreiebenk OKUMA LB 300 M
| Nettopris | 395490 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| region | |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | CNC dreiebenker og snu sentre OKUMA › |
| Produsent | OKUMA › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 500 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 340 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 260 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 20 m/min |
| Maksimum mating i Z-aksen | 25 m/min |
| Antall spindler | 1 stk |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 15 kW |
| Diameter på spindelboringen | 62 mm |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 45 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 4500 1/min |
| Antall verktøy tårn | 1 stk |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Antall CNC styrte aksler | 2 stk |
| Høyde på dreiebenk | 1745 mm |
| Vekt av dreiebenk | 4.3 t |
Utstyr | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P200L | |
| Chip transporter | |
| Spindel med et gjennomgående hull | |
| C-aksen indeksert | |
| Turret hodet | |
| Teknisk dokumentasjon | |

















































