- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Seng fresemaskiner
- ›
- Seng fresemaskiner AUERBACH
- ›
- Seng fresemaskiner AUERBACH AX 5 B
Seng fres AUERBACH AX 5 B
| Nettopris | 3000272 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| region | |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | Fres AUERBACH › |
| Produsent | AUERBACH › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2009 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Power of spindeldisken | 35 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 12000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 3200 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1200 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1200 mm |
| Maskinhøyde | 4300 mm |
| Maskinlengde | 9300 mm |
| Maskin bredde | 6900 mm |
| Maskinens vekt | 44 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Rotary bord | |
| Flytende kjølesystem | |
















































