- UniMachines
- ›
- Hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser WMW
- ›
- H ramme hydrauliske presser WMW PYE 25 S1M
H ramme hydraulisk trykk WMW PYE 25 S1M
| Nettopris | Spør› |
| Firmanavn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresse | Transito 21 |
| By | Babberich |
| Post-kode | 6909 DA |
| region | |
| Land | Nederland |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategori | Hydrauliske presser WMW › |
| Produsent | WMW › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 1989 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 8850 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 25 t |
| Lengde på arbeidsbord | 630 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 500 mm |
| Maksimal avstand mellom bordene | 500 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |















































