- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker TOS
- ›
- Universelle dreiebenker TOS SN 40
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1958 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 1000 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 400 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 220 mm |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 10 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2200 1/min |
| Totale kraftbehovet | 3.5 kW |
| Lengde på dreiebenk | 1800 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1200 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1600 mm |
| Vekt av dreiebenk | 1.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |












































